Sprzęt medyczny - Phoebe

Phoebe

Phoebe

In stock

Przenośny/Elastyczny/Ekonomiczny/Wieloparametrowy

Opis

 • Port przyłączeniowy do indywidualnej opieki nad pacjentem
 • Akumulatory litowe o długiej żywotności (do 4 godzin)
 • Duża pojemność przechowywania danych (1500 godzin trendów lub 4000 grup danych)
 • Wieloparametrowe: NIBP, SpO2, TEMP, RESP, EKG
 • Wi-Fi, 3G, Ethernet
 • Przenośny i mobilny
 • Automatyczna regulacja jasności
 • Bezwentylatorowy system chłodzenia
 • Wysokiej jakości ekran wyświetlacza
 • Odpowiedni dla pacjentów dorosłych, dzieci i noworodków
 • 10,4” ekran TFT LCD z maksymalnie siedmioma przebiegami

Marka

Betterlife

Aby monitorować funkcje życiowe pacjenta, niezbędny jest niezawodny sprzęt. W ofercie GRUPY MEDYCZNEJ dostępne są nowoczesne, wieloparametrowe monitory Better Life Medical Technology. To wiodący producent zaawansowanych technicznie urządzeń, które stanowią wyposażenie licznych szpitali na całym świecie. Firma powstała w 2014 roku, a jej założycielami są doświadczeni inżynierowie.

Better Life Medical Technology - monitory o zaawansowanej funkcjonalności Nowoczesne monitory są wsparciem dla personelu medycznego w sytuacji, gdy stan pacjenta wskazuje na konieczność stałego nadzoru. To podstawowy element wyposażenia szpitalnych sal OIOM, OIOK i OITN. Produkty Better Life Medical Technology to gwarancja wysokiego komfortu użytkowania. Monitory znanej marki są łatwe w konfiguracji. Ich pracę można błyskawicznie dopasować do aktualnych potrzeb, by uzyskać czytelny i wyraźny widok. Wyposażony w ekrany o wysokiej rozdzielczości sprzęt ułatwia personelowi medycznemu sprawowanie opieki nad chorym i sprzyja wyższej jakości świadczonych w placówce medycznej usług. Better Life Medical Technology stawia na innowacyjność oraz funkcjonalność swoich produktów. Dostępne w ofercie marki urządzenia zostały zaprojektowane w oparciu o nowoczesną technologię i umożliwiają kompleksowe monitorowanie parametrów życiowych pacjenta. Przyjazne dla użytkowników, wyświetlają takie parametry, jak: EKG, SpO₂, NIBP, CO₂ i nie tylko. Monitory marki są niezwykle trwałe. Dzięki zastosowaniu do ich produkcji wytrzymałych materiałów, a także wysokiej odporności na wodę i kurz, można liczyć na długi czas ich eksploatacji. Better Life Medical Technology - skuteczny nadzór nad pacjentem Wybór zaawansowanego sprzętu marki Better Life Medical Technology oznacza komfort nie tylko dla personelu medycznego, ale też dla pacjentów. Urządzenia pracują bowiem cicho i nie zakłócają wypoczynku wymagającym monitorowania osobom. Zapewniają także szybki i precyzyjny pomiar parametrów życiowych, umożliwiając lekarzom i pielęgniarkom błyskawiczną reakcję w sytuacji, gdy wskazane wartości znacząco odbiegają od normy. GRUPA MEDYCZNA oferuje szeroki wybór przeznaczonego do monitorowania funkcji życiowych sprzętu od renomowanego producenta. Zajmujemy się dystrybucją urządzeń Better Life Medical Technology, zapewniając naszym Klientom atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki zakupu, wraz z możliwością wyboru dogodnej formy finansowania. W celu uzyskania dodatkowych informacji, dotyczących naszej oferty, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Czytaj więcej

Akumulatory litowe (do 4 godzin)
Baterie litowe znane są z dużej gęstości ładowania, dzięki czemu działają znacznie dłużej niż inne typy baterii. Baterie litowe PHOEBE to ładowalny i niezawodny system zasilania, który zapewni działanie urządzenia nawet w przypadku przerwy w dostawie prądu. Dotrzyj do swoich pacjentów i zapewnij im opiekę, której potrzebują, nawet podczas transportu lub w ich domu.

NIBP (nieinwazyjne ciśnienie krwi)
Nasze urządzenie PHOEBE jest w stanie nieinwazyjnie rejestrować ciśnienie krwi pacjenta, oferując kluczowe informacje na temat jego aktualnego stanu i sukcesu leczenia bez niewygodnego wykonywania inwazyjnych pomiarów. Zaoszczędź czas i zasoby, używając naszego monitora ICU do pomiaru ciśnienia krwi metodą oscylometryczną, która może być skutecznie stosowana przy mniejszym treningu w porównaniu z innymi.

Wi-Fi, 3G, Ethernet
Urządzenie PHOEBE ma zintegrowaną funkcję, która umożliwia łączenie się z różnymi sieciami, dzięki czemu akta pacjentów i informacje są łatwo dostępne niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Przesyłaj i uzyskuj dostęp do danych za pomocą 3G, Wi-Fi lub Ethernet i całkowicie zindywidualizuj opiekę nad pacjentem. Dzięki wysoce konfigurowalnemu portowi połączeniowemu PHOEBE można podłączyć do tej samej drukarki wraz z innymi monitorami pacjenta w celu całkowitej optymalizacji procesu leczenia.

Wymiary (WxHxD) 335x270x200mm
Waga 3.5kg
Wyświetlacz PHOEBE Basic

DIONA Basic

10.4” LCD

15” LCD

Zasilanie 100-240V 50/60Hz
Akumulator 2200mAH 11.1V DC
Przechowywanie i przegląd obrazów graficznych i tabelarycznych 168 godzin
NIBP Zapis Przechowywanie i Przegląd 4000 zapisów
Parametry NIBP, SpO2, TEMP, RESP, ECG

  Wyślij zapytanie o ten produkt!

  Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej jest GRUPA MEDYCZNA sp. z o.o. (ul. Strzeszyńska 35/37/8, 60-479 Poznań). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. świadczenie usługi elektronicznej formularza kontaktowego). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres poczty elektronicznej: dwadolowski2@gmail.com, numer telefonu kontaktowego: +48 603251559.

  has been added to your cart:
  Płatność