Wellysis

GRUPA MEDYCZNA zajmuje się dystrybucją innowacyjnego urządzenia S-Patch EX firmy Wellysis, powstałej na bazie Samsung SDS, zajmującej się cyfrowymi rozwiązaniami medycznymi.

S-Patch Cardio zasilany jest procesorem Samsung Bio-Processor, który uzyskał nagrodę w kategorii sztucznej inteligencji HIMSS ASIAPAC INNOVATION AWARD 2019 FOR ARTIFICIAL INTELLIGENCE.

S-Patch Ex to lekki elektrokardiograf (EKG) i monitor częstotliwości rytmu serca (HR) wraz z oprogramowaniem. S-Patch Ex działa w sposób bezprzewodowy i dzięki niewielkim rozmiarom jest bardzo wygodny w codziennej pracy. S-Patch Ex w sposób ciągły mierzy sygnały EKG i HR oraz przesyła przetworzone cyfrowo sygnały do urządzenia z mobilną bramką z aplikacją S-Patch Ex. Po zakończeniu każdej sesji rejestrowania EKG pacjenci ładują swoje dane na bezpieczny portal chmurowy poprzez urządzenie mobilne.  Po przesłaniu danych lekarze mogą zdalnie uzyskiwać dostęp do danych EKG swoich pacjentów i przeglądać je za pośrednictwem S-Patch Ex Web.
S-Patch Ex jest przeznaczony do użytku z odpowiednio przeszkolonym personelem medycznym oraz zgodnie z treścią tego podręcznika.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu tego innowacyjnego urządzenia. Aby dowiedzieć się więcej o jego parametrach technicznych, zastosowaniu oraz dostępnych funkcjach, a także poznać cenę sprzętu, zapraszamy do kontaktu.

has been added to your cart:
Płatność