Betterlife

Aby monitorować funkcje życiowe pacjenta, niezbędny jest niezawodny sprzęt. W ofercie GRUPY MEDYCZNEJ dostępne są nowoczesne, wieloparametrowe monitory Better Life Medical Technology. To wiodący producent zaawansowanych technicznie urządzeń, które stanowią wyposażenie licznych szpitali na całym świecie. Firma powstała w 2014 roku, a jej założycielami są doświadczeni inżynierowie.

Better Life Medical Technology – monitory o zaawansowanej funkcjonalności

Nowoczesne monitory są wsparciem dla personelu medycznego w sytuacji, gdy stan pacjenta wskazuje na konieczność stałego nadzoru. To podstawowy element wyposażenia szpitalnych sal OIOM, OIOK i OITN. Produkty Better Life Medical Technology to gwarancja wysokiego komfortu użytkowania. Monitory znanej marki są łatwe w konfiguracji. Ich pracę można błyskawicznie dopasować do aktualnych potrzeb, by uzyskać czytelny i wyraźny widok. Wyposażony w ekrany o wysokiej rozdzielczości sprzęt ułatwia personelowi medycznemu sprawowanie opieki nad chorym i sprzyja wyższej jakości świadczonych w placówce medycznej usług.
Better Life Medical Technology stawia na innowacyjność oraz funkcjonalność swoich produktów. Dostępne w ofercie marki urządzenia zostały zaprojektowane w oparciu o nowoczesną technologię i umożliwiają kompleksowe monitorowanie parametrów życiowych pacjenta. Przyjazne dla użytkowników, wyświetlają takie parametry, jak: EKG, SpO₂, NIBP, CO₂ i nie tylko. Monitory marki są niezwykle trwałe. Dzięki zastosowaniu do ich produkcji wytrzymałych materiałów, a także wysokiej odporności na wodę i kurz, można liczyć na długi czas ich eksploatacji.
Better Life Medical Technology – skuteczny nadzór nad pacjentem

Wybór zaawansowanego sprzętu marki Better Life Medical Technology oznacza komfort nie tylko dla personelu medycznego, ale też dla pacjentów. Urządzenia pracują bowiem cicho i nie zakłócają wypoczynku wymagającym monitorowania osobom. Zapewniają także szybki i precyzyjny pomiar parametrów życiowych, umożliwiając lekarzom i pielęgniarkom błyskawiczną reakcję w sytuacji, gdy wskazane wartości znacząco odbiegają od normy.
GRUPA MEDYCZNA oferuje szeroki wybór przeznaczonego do monitorowania funkcji życiowych sprzętu od renomowanego producenta. Zajmujemy się dystrybucją urządzeń Better Life Medical Technology, zapewniając naszym Klientom atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki zakupu, wraz z możliwością wyboru dogodnej formy finansowania. W celu uzyskania dodatkowych informacji, dotyczących naszej oferty, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Czytaj więcej

has been added to your cart:
Płatność