Sprzęt medyczny - S-Patch EX

S-Patch EX

S-Patch EX

In stock

Wellysis S-Patch Ex to rozwiązanie do analizy EKG z użyciem ultralekkiego (9 g) osobistego urządzenia.

Opis

Wellysis Corp.
Zapewniamy najmniejsze, najprostsze i najmądrzejsze urządzenie do noszenia w trybie ciągłym EKG/EKG z technologią i platformą AI.

S-Patch Ex to lekki elektrokardiograf (EKG) i monitor częstotliwości rytmu serca (HR) wraz z oprogramowaniem. S-Patch Ex działa w sposób bezprzewodowy i dzięki niewielkim rozmiarom jest bardzo wygodny w codziennej pracy. S-Patch Ex w sposób ciągły mierzy sygnały EKG i HR oraz przesyła przetworzone cyfrowo sygnały do urządzenia z mobilną bramką z aplikacją S-Patch Ex. Po zakończeniu każdej sesji rejestrowania EKG pacjenci ładują swoje dane na bezpieczny portal chmurowy poprzez urządzenie mobilne.  Po przesłaniu danych lekarze mogą zdalnie uzyskiwać dostęp do danych EKG swoich pacjentów i przeglądać je za pośrednictwem S-Patch Ex Web.

System S-Patch Ex jest przeznaczony do monitorowania rytmu serca z urządzeniami Bluetooth. Do głównych funkcji należy wykrywanie nieprawidłowego rytmu serca i częstotliwości rytmu serca z odwzorowaniem graficznym. Ponadto, pozyskane dane EKG są prezentowane na portalu dla lekarzy, gdzie można dokonać ich przeglądu, adnotacji, identyfikacji oraz finalizacji w postaci raportu arytmii. S-Patch Ex zapewnia wyświetlanie danych EKG podczas pomiaru w czasie rzeczywistym w aplikacji mobilnej, a po zakończeniu pomiaru pełne dane są dostępne dla lekarzy do przeglądu i analizy.

 

 

Unikatowość S-Patch EX

 • Wygoda noszenia dla pacjentów – Niezwykle lekkie urządzenie osobiste (8 g) można wygodnie nosić w codziennym życiu
 • Wydajność operacyjna szpitala – Zamiast pisma odręcznego aplikacje mobilne łatwo rejestrują objawy, a dane są automatycznie przesyłane do chmury, co zmniejsza liczbę wizyt pacjentów w placówkach medycznych
 • Wsparcie w diagnozie dla personelu medycznego – Dostarczanie raportów analitycznych przy użyciu inteligentnych algorytmów opartych na chmurze pomaga personelowi medycznemu podejmować szybkie i precyzyjne decyzje
 • Sprawdzone rozwiązanie – S-Patch Ex to globalnie certyfikowane urządzenie medyczne

Przykłady zastosowania

 • Badanie wstępne – Kontrolne badanie EKG (24~72 h)
  Wsparcie dla wczesnego wykrywania arytmii
 • Forma ambulatoryjna – Monitorowanie EKG
  w codziennym życiu. Substytut dla Holtera
 • Forma szpitalna – Monitorowanie na oddziale. Pozyskiwanie kluczowych danych pacjentów w stanie krytycznym
 • Rehabilitacja/opieka nad seniorami – Monitorowanie pacjentów wypisanych po operacji serca
  Opieka nad seniorami
 • Służby ratunkowe – Monitorowanie w miejscu akcji dla strażaków, policjantów, żołnierzy, pilotów, pracowników budowlanych itp.
 • Sport – Wellness dla sportowców i osób uprawiających sport amatorsko

 

Certyfikaty

Marka

Wellysis

GRUPA MEDYCZNA zajmuje się dystrybucją innowacyjnego urządzenia S-Patch EX firmy Wellysis, powstałej na bazie Samsung SDS, zajmującej się cyfrowymi rozwiązaniami medycznymi. S-Patch Cardio zasilany jest procesorem Samsung Bio-Processor, który uzyskał nagrodę w kategorii sztucznej inteligencji HIMSS ASIAPAC INNOVATION AWARD 2019 FOR ARTIFICIAL INTELLIGENCE. S-Patch Ex to lekki elektrokardiograf (EKG) i monitor częstotliwości rytmu serca (HR) wraz z oprogramowaniem. S-Patch Ex działa w sposób bezprzewodowy i dzięki niewielkim rozmiarom jest bardzo wygodny w codziennej pracy. S-Patch Ex w sposób ciągły mierzy sygnały EKG i HR oraz przesyła przetworzone cyfrowo sygnały do urządzenia z mobilną bramką z aplikacją S-Patch Ex. Po zakończeniu każdej sesji rejestrowania EKG pacjenci ładują swoje dane na bezpieczny portal chmurowy poprzez urządzenie mobilne.  Po przesłaniu danych lekarze mogą zdalnie uzyskiwać dostęp do danych EKG swoich pacjentów i przeglądać je za pośrednictwem S-Patch Ex Web. S-Patch Ex jest przeznaczony do użytku z odpowiednio przeszkolonym personelem medycznym oraz zgodnie z treścią tego podręcznika. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu tego innowacyjnego urządzenia. Aby dowiedzieć się więcej o jego parametrach technicznych, zastosowaniu oraz dostępnych funkcjach, a także poznać cenę sprzętu, zapraszamy do kontaktu.

  Wyślij zapytanie o ten produkt!

  Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej jest GRUPA MEDYCZNA sp. z o.o. (ul. Strzeszyńska 35/37/8, 60-479 Poznań). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. świadczenie usługi elektronicznej formularza kontaktowego). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres poczty elektronicznej: dwadolowski2@gmail.com, numer telefonu kontaktowego: +48 603251559.