Sprzęt medyczny - Statywy Apelsin

Statywy Apelsin

Statywy Apelsin

In stock

Statywy medyczne firmy Apelsin Industries to najwyższej jakości akcesoria.

Opis

Wózki pod monitory pacjenta wykonane są z kutego i odlewanego aluminium, wyprodukowane w pełni zrobotyzowanej linii produkcyjnej dającej gwarancję precyzji wykonania każdego elementu.

Kółka zastosowane w naszych wózkach są antystatyczne i dostarczone przez niemieckiego producenta kółek firmę TENTE. Aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania naszych produktów w Twoim szpitalu, wybraliśmy antystatyczne kółka z łożyskami kulkowymi zgodnymi z normami medycznymi z rolkami Tente, Dzięki nim nasze wózki są ciche, niwelujące drgania podczas jazdy oraz bezpieczne dla urządzeń medycznych.

Marka

Apelsin Industries

Komfort pracy personelu medycznego zależy nie tylko od jakości wykorzystywanego sprzętu, ale też akcesoriów, takich jak uchwyty, statywy i wózki pod kardiomonitory, które zapewniają urządzeniom stabilność i pozwalają na bezpieczny transport. Ich produkcją zajmuje się chińska marka Apelsin Industries, a dystrybucją na polski rynek - GRUPA MEDYCZNA. Aby wyposażyć się w niezawodny sprzęt znanego producenta, warto skorzystać z naszej oferty.

Apelsin Industries - akcesoria najwyższej jakości Bez odpowiednich akcesoriów przewożenie sprzętu medycznego może okazać się wyzwaniem i niesie za sobą duże ryzyko jego uszkodzenia. Marka Apelsin Industries wychodzi naprzeciw potrzebom personelu medycznego. Dostępne w jej ofercie wózki zostały stworzone z myślą o łatwym i bezpiecznym transporcie zaawansowanych urządzeń. Wyposażone w kółka niemieckiej marki TENTE, zapewniają sprzętowi mobilność, niezbędną na oddziałach szpitalnych oraz w innych placówkach medycznych. Wózki Apelsin Industries z antystatycznymi, wyposażonymi w łożyska kulkowe kółkami TENTE niwelują drgania w trakcie transportu. Nie generują także hałasu, gwarantując wysoki komfort ich użytkowania. Aby zapewnić wózkom wyjątkową trwałość, producent zastosował wysokogatunkowe materiały, takie jak kute i odlewane aluminium. Tym, co wyróżnia wózki oraz inne wyroby chińskiej marki jest niezwykła precyzja wykonania każdego elementu. To efekt wykorzystania w pełni zrobotyzowanej linii produkcyjnej. Apelsin Industries - wózki, uchwyty, statywy Poza wózkami, w asortymencie Apelsin Industries dostępne są także niezawodne uchwyty na kardiomonitory, zapewniające personelowi łatwy dostęp do sprzętu, a samym urządzeniom bezpieczną, stabilną pozycję. Uchwyty ścienne stanowią niezbędne wyposażenie sal intensywnego nadzoru medycznego, umożliwiając umieszczenie aparatury w dogodnym położeniu. Wyposażone w funkcję nachylania uchwyty, pozwalają na ustawienie monitora przy łóżku pacjenta, przy jednoczesnym zapewnieniu personelowi medycznemu łatwego odczytu zawartych na ekranie danych. Oferta Apelsin Industries stanowi odpowiedź na potrzeby nowoczesnych szpitali, przychodni zdrowia i specjalistycznych gabinetów. Produkty marki spełniają najwyższe standardy jakości. Mimo to można je nabyć w niezwykle korzystnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem chińskiej marki, a w przypadku chęci dokonania zakupu, prosimy o kontakt. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty już teraz!

Czytaj więcej

    Wyślij zapytanie o ten produkt!

    Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej jest GRUPA MEDYCZNA sp. z o.o. (ul. Strzeszyńska 35/37/8, 60-479 Poznań). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. świadczenie usługi elektronicznej formularza kontaktowego). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres poczty elektronicznej: dwadolowski2@gmail.com, numer telefonu kontaktowego: +48 603251559.