Sprzęt medyczny - SpiroSonic SMART

SpiroSonic SMART

SpiroSonic SMART

In stock

Samodzielny spirometr z ekranem dotykowym dla pulmonologów i lekarzy rodzinnych. W pełni funkcjonalna spirometria ultradźwiękowa w kompaktowym urządzeniu:

  • wewnętrzna baza danych – pamięć SMART pozwala na przechowywanie setek rekordów pacjentów i tysięcy pomiarów,
  • instrukcje mówione — interaktywne wskazówki dla lepszej jakości pomiarów — dostępne w 12 językach,
  • drukowanie bezpośrednie — połącz się z drukarkami przez USB i drukuj raporty bezpośrednio z urządzenia.

Opis

Samodzielny spirometr o wysokiej dokładności
SpiroSonic SMART to samodzielny cyfrowy spirometr ultradźwiękowy o wysokiej dokładności z intuicyjnym sterowaniem na ekranie dotykowym.
SpiroSonic SMART to potężne narzędzie do badań przesiewowych POChP oraz monitorowania astmy i innych przewlekłych chorób płuc.
Oparty na wielościeżkowym cyfrowym ultradźwiękowym monitorowaniu przepływu, SpiroSonic SMART jest wynikiem lat badań, rozwoju technologicznego i innowacji.

W pełni funkcjonalna stacja spirometryczna w podróży
Po prostu włącz i zacznij mierzyć! Nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania ani parowania urządzeń – SpiroSonic SMART to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania pacjentem i zaawansowanych pomiarów spirometrycznych.

SpiroSonic smart jest wyposażony w zintegrowane samouczki, dzięki czemu możesz z niego korzystać natychmiast po rozpakowaniu. Mierzy i ocenia ponad 35 parametrów — rywalizując ze złożonymi systemami opartymi na komputerach PC. Raporty można drukować bezpośrednio z urządzenia za pomocą kompatybilnej drukarki bezprzewodowej* lub USB.
Interaktywne samouczki z obsługą wielu języków

SpiroSonic SMART zawiera polecenia głosowe prowadzące pacjenta i operatora przez sesję pomiarową. Pomaga zmaksymalizować pomyślne pomiary i zapewnia natychmiastową informację zwrotną bez konieczności patrzenia na ekran podczas sesji, oszczędzając czas i pomagając operatorom uzyskać dokładne wyniki za pierwszym razem.

SpiroSonic SMART obsługuje ponad 12 języków – w tym intuicyjny interfejs użytkownika i interaktywne polecenia głosowe z pełnym głosem.

Automatyczna kalibracja, prosta dezynfekcja
Zaprojektowany do natychmiastowego użycia i prostej obsługi, SpiroSonic SMART automatycznie kalibruje się przed każdym pomiarem.
Urządzenie nie składa się z ruchomych części i ciągłej rurki przepływowej, dzięki czemu dezynfekcja jest bardzo skuteczna i łatwa.

Dlaczego wybrać SpiroSonic SMART?
Uscom SpiroSonic SMART zapewnia zaawansowaną ultradźwiękową spirometrię cyfrową w przenośnym spirometrze z ekranem dotykowym do stosowania w leczeniu chorób płuc. SpiroSonic SMART specjalizuje się w ocenie astmy, POChP i badaniach przesiewowych w kierunku O.L.D.

Marka

Uscom

Do grona światowych liderów w dziedzinie nieinwazyjnych urządzeń medycznych należy chińska marka Uscom. W jej ofercie znaleźć można przede wszystkim innowacyjny sprzęt, wykorzystywany w leczeniu chorób układu krążenia oraz płuc. Dystrybutorem produktów renomowanej, australijskiej firmy w Polsce jest GRUPA MEDYCZNA. W naszym asortymencie dostępne są ultradźwiękowe spirometry, zapewniające specjalistom pulmonologii możliwość podniesienia jakości świadczonych usług.

Uscom - skuteczne, nieinwazyjne leczenie Firma Uscom została założona w 2000 roku, a jej celem stało się zwiększenie skuteczności leczenia chorób układu krążenia oraz płuc, przy jednoczesnym ograniczeniu inwazyjności badań diagnostycznych i zabiegów. Produkty marki posiadają niezwykle innowacyjny charakter. Zostały stworzone z zastosowaniem nowoczesnej technologii, z myślą o podniesieniu standardów opieki medycznej na całym świecie. W swojej ofercie Uscom posiada zaawansowany sprzęt do monitorowania kardiologicznego, urządzenia do pomiaru i analizy ciśnienia tętniczego krwi oraz cyfrowe spirometry ultradźwiękowe. Wszystkie produkty marki są wygodne w użyciu, zapewniają wysoką precyzję pomiaru i niezrównaną funkcjonalność. Nieinwazyjne urządzenia medyczne Uscom stanowią wyposażenie wielu oddziałów szpitalnych, przychodni zdrowia i gabinetów specjalistycznych, sprzyjając wyższemu komfortowi pracy medyków oraz sprawnemu przebiegowi procesów diagnostycznych i leczniczych.

Uscom - spirometry ultradźwiękowe w ofercie marki Dzięki współpracy z australijskim producentem, GRUPA MEDYCZNA ma możliwość zaoferowania swoim Klientom innowacyjnego sprzętu, służącego do precyzyjnej oceny funkcji pulmonologicznych, takich jak pojemność płuc czy objętość wydychanego powietrza. Ultradźwiękowe spirometry Uscom to najwyższej klasy urządzenia, przydatne w diagnozowaniu POChP i astmy. Intuicyjny interfejs oraz brak konieczności kalibracji przed pomiarami czyni je niezwykle łatwymi w użyciu. Aby dodatkowo usprawnić przebieg badań i ułatwić specjalistom podjęcie decyzji diagnostycznych, spirometry Uscom wyposażono w innowacyjny system ich wspomagania oraz w moduł automatycznej interpretacji wyników. Aby otrzymać dodatkowe informacje o niezawodnym i nowoczesnym sprzęcie marki Uscom, zapraszamy do kontaktu. GRUPA MEDYCZNA zapewnia kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia, w tym także w wyborze najdogodniejszej formy finansowania. Nasi Klienci mogą liczyć także na sprawny serwis gwarancyjny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Czytaj więcej

SpiroSonic SMART jest produkowany z wysokiej jakości, łatwych do dezynfekcji, trwałych materiałów, bez ruchomych części i bez zastrzeżonych materiałów jednorazowych.

System pomiaru przepływu/objętości: technologia PureFlow
Zasada pomiaru: ultradźwiękowa wielodrożność PureFlow
Maksymalna objętość: ± 20 l
Zakres przepływu: ± 14 l/s
Dokładność objętości: ± 2,5% lub 50 ml, w zależności od tego, która wartość jest większa
Dokładność przepływu: ± 2,5% lub 50 ml/s, w zależności od tego, która wartość jest większa
Częstotliwość próbkowania: 100 Hz
Impedancja wydechowa przy przepływie: < 0,15 kPa/L/s

FVC: FVC, PEF, ELA, FEV1, FEV3, FEV6, FEV1/FVC, FEF25, FEF50, FEF75, FEF2550, FEF2575, FEF5075, FET, PEFT, FIVC, FIV1, FIV1/FIVC, FIT, EV, ET, PIF
VC:VC, IVC, IC, ERV, IRV, TV, TI, TE, VE, RR, TV/TI, TE/TI
MVV: MVV

    Wyślij zapytanie o ten produkt!

    Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej jest GRUPA MEDYCZNA sp. z o.o. (ul. Strzeszyńska 35/37/8, 60-479 Poznań). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. świadczenie usługi elektronicznej formularza kontaktowego). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres poczty elektronicznej: dwadolowski2@gmail.com, numer telefonu kontaktowego: +48 603251559.