Sprzęt medyczny - SpiroSonic AIR

SpiroSonic AIR

SpiroSonic AIR

In stock

Bezprzewodowy spirometr ultradźwiękowy o wysokiej dokładności:

  • inteligentna łączność – Łączy się z większością smartfonów i tabletów z systemem Android i iOS,
  • długa żywotność baterii – ponad 10 godzin użytkowania na jednym ładowaniu,
  • gotowość do opieki domowej – intuicyjna obsługa dzięki aplikacji myAIR.

Opis

Bezprzewodowy spirometr o wysokiej dokładności
SpiroSonic AIR to cyfrowy spirometr ultradźwiękowy o profesjonalnej jakości do diagnostyki i monitorowania czynności płuc, przeznaczony do badań przesiewowych POChP i astmy. Oparty na cyfrowym ultradźwiękowym monitorowaniu przepływu Pureflow, SpiroSonic AIR jest wynikiem lat badań, rozwoju technologicznego i innowacji.

Wygodna spirometria zawsze i wszędzie
Lekki, kompaktowy i przenośny, możesz zabrać SpiroSonic AIR w dowolne miejsce w dołączonej torbie ochronnej. AIR łączy się ze smartfonami, tabletami i komputerami za pomocą komunikacji Bluetooth Low Energy, zapewniając maksymalną mobilność dla nieprzerwanych sesji pomiarowych na miejscu i badań przesiewowych przy jednoczesnym utrzymaniu niskiego zużycia energii i długiej żywotności baterii – ponad 10 godzin na jednym ładowaniu!
Ładowanie baterii to pestka dzięki ładowaniu bezprzewodowemu: wystarczy umieścić urządzenie na dołączonej, już podłączonej podkładce ładującej Qi. Brak zewnętrznych złączy i otworów sprawia, że dezynfekcja jest jeszcze łatwiejsza.

Automatyczna kalibracja, prosta dezynfekcja
Zaprojektowany do natychmiastowego użycia i prostej obsługi, SpiroSonic AIR automatycznie kalibruje się przed każdym pomiarem.
Urządzenie nie składa się z ruchomych części i niezablokowanej rurki przepływowej, dzięki czemu dezynfekcja jest łatwa i skuteczna.

Dlaczego warto wybrać SpiroSonic AIR?
Uscom SpiroSonic AIR zapewnia dokładną spirometrię dzięki zaawansowanej ultradźwiękowej technologii cyfrowej half-duplex. Przyjazny dla użytkownika interfejs i niski opór przepływu sprawiają, że jest odpowiedni dla dzieci, osób starszych i chorych na astmę, POChP i O.L.D.

Marka

Uscom

Do grona światowych liderów w dziedzinie nieinwazyjnych urządzeń medycznych należy chińska marka Uscom. W jej ofercie znaleźć można przede wszystkim innowacyjny sprzęt, wykorzystywany w leczeniu chorób układu krążenia oraz płuc. Dystrybutorem produktów renomowanej, australijskiej firmy w Polsce jest GRUPA MEDYCZNA. W naszym asortymencie dostępne są ultradźwiękowe spirometry, zapewniające specjalistom pulmonologii możliwość podniesienia jakości świadczonych usług.

Uscom - skuteczne, nieinwazyjne leczenie Firma Uscom została założona w 2000 roku, a jej celem stało się zwiększenie skuteczności leczenia chorób układu krążenia oraz płuc, przy jednoczesnym ograniczeniu inwazyjności badań diagnostycznych i zabiegów. Produkty marki posiadają niezwykle innowacyjny charakter. Zostały stworzone z zastosowaniem nowoczesnej technologii, z myślą o podniesieniu standardów opieki medycznej na całym świecie. W swojej ofercie Uscom posiada zaawansowany sprzęt do monitorowania kardiologicznego, urządzenia do pomiaru i analizy ciśnienia tętniczego krwi oraz cyfrowe spirometry ultradźwiękowe. Wszystkie produkty marki są wygodne w użyciu, zapewniają wysoką precyzję pomiaru i niezrównaną funkcjonalność. Nieinwazyjne urządzenia medyczne Uscom stanowią wyposażenie wielu oddziałów szpitalnych, przychodni zdrowia i gabinetów specjalistycznych, sprzyjając wyższemu komfortowi pracy medyków oraz sprawnemu przebiegowi procesów diagnostycznych i leczniczych.

Uscom - spirometry ultradźwiękowe w ofercie marki Dzięki współpracy z australijskim producentem, GRUPA MEDYCZNA ma możliwość zaoferowania swoim Klientom innowacyjnego sprzętu, służącego do precyzyjnej oceny funkcji pulmonologicznych, takich jak pojemność płuc czy objętość wydychanego powietrza. Ultradźwiękowe spirometry Uscom to najwyższej klasy urządzenia, przydatne w diagnozowaniu POChP i astmy. Intuicyjny interfejs oraz brak konieczności kalibracji przed pomiarami czyni je niezwykle łatwymi w użyciu. Aby dodatkowo usprawnić przebieg badań i ułatwić specjalistom podjęcie decyzji diagnostycznych, spirometry Uscom wyposażono w innowacyjny system ich wspomagania oraz w moduł automatycznej interpretacji wyników. Aby otrzymać dodatkowe informacje o niezawodnym i nowoczesnym sprzęcie marki Uscom, zapraszamy do kontaktu. GRUPA MEDYCZNA zapewnia kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia, w tym także w wyborze najdogodniejszej formy finansowania. Nasi Klienci mogą liczyć także na sprawny serwis gwarancyjny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Czytaj więcej

SpiroSonic AIR jest produkowany z wysokiej jakości, łatwych do dezynfekcji, trwałych materiałów, bez ruchomych części i bez zastrzeżonych materiałów jednorazowych.

System pomiaru przepływu/objętości: technologia PureFlow
Zasada pomiaru: ultradźwiękowa wielodrożność PureFlow
Maksymalna objętość: ± 20 l
Zakres przepływu: ± 14 l/s
Dokładność objętości: ± 2,5% lub 50 ml, w zależności od tego, która wartość jest większa
Dokładność przepływu: ± 2,5% lub 50 ml/s, w zależności od tego, która wartość jest większa
Częstotliwość próbkowania: 100 Hz
Impedancja wydechowa przy przepływie: < 0,15 kPa/L/s

FVC: ELA, EOTV05, EOTV1, EV, FEF25, FEF50, FEF75, FET, FEV05, FEV05/FVC, FEV075, FEV075/FVC, FEV1, FEV1/FEV6, FEV1/FIVC, FEV1/FVC, FEV3, FEV3/FVC, FEV6, FIF25, FIF50, FIF75, FIV1, FIV1/FIVC, FIVC, FVC, MMEF2550, MMEF2575, PEF, PEFT, PIF, Zero Time
VC:ERV, IC, IRV, IVC, RR, TE, TE/TI, TI, TV, TV/TI,VC, VE
MVV: MVV

    Wyślij zapytanie o ten produkt!

    Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej jest GRUPA MEDYCZNA sp. z o.o. (ul. Strzeszyńska 35/37/8, 60-479 Poznań). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. świadczenie usługi elektronicznej formularza kontaktowego). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres poczty elektronicznej: dwadolowski2@gmail.com, numer telefonu kontaktowego: +48 603251559.