Safersonic

W celu zapewnienia sterylnych warunków podczas badania ultrasonograficznego wykorzystywane są specjalne osłony na głowicę. W ofercie GRUPY MEDYCZNEJ dostępne są niezawodne produkty marki Safersonic, zapewniające wysoki poziom higieny oraz komfortu podczas zabiegów diagnostycznych i leczniczych z zastosowaniem ultradźwięków.

Safersonic – z troski o sterylność

Aby zwiększyć bezpieczeństwo pacjenta w trakcie badania, na głowicę aparatury ultrasonograficznej zakłada się sterylne osłony. Ich produkcją zajmuje się m.in. znana z wysokiej jakości marka Safersonic. Osłony zmniejszają ryzyko zakażenia podczas wykonywania procedur medycznych. Zapobiegają także podrażnieniu skóry pacjenta. Można je stosować na zróżnicowane pod względem kształtu sondy. Osłony Safersonic to gwarancja sterylności także w przypadku USG śródoperacyjnego. Produkty marki wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nie ograniczają przy tym specjaliście widoczności.
Sterylne osłony Safersonic chronią nie tylko zdrowie pacjenta, ale też personel medyczny oraz sprzęt. Stosując je, można zrezygnować z żelu na głowicy. Produkty nie pozostawiają na sondzie resztek kleju i ułatwiają utrzymanie jej w czystości. Dodatkowo, nie zawierają lateksu, dzięki czemu są bezpieczne dla alergików. Safersonic dba o jakość swoich wyrobów oraz o ich funkcjonalność. Osłony na głowicę znanej marki są łatwe w aplikacji. Dzięki obecności samoprzylepnego fragmentu, między osłoną a sondą nie pojawiają się zmarszczenia ani ograniczające widoczność pęcherzyki powietrza. Założenie osłony zajmuje tylko kilka chwil.
Safersonic – wygodne w użyciu osłony na głowice USG

W trosce o sterylne warunki podczas badania, producent wyposażył osłony w teleskopowe złożenie, ułatwiające aplikację produktu w sposób jałowy. Założenie osłony przebiega sprawnie także dzięki brakowi gumek. Ich rolę pełni taśma, którą należy owinąć wokół głowicy. Safersonic to pewność bezpieczeństwa w trakcie korzystania z aparatury ultrasonograficznej. Marka od lat stoi na straży wysokiego poziomu higieny, a jej produkty są powszechnie stosowane w licznych placówkach medycznych.
GRUPA MEDYCZNA współpracuje z firmą Safersonic, zajmując się dystrybucją jej asortymentu na rynku polskim. Oferujemy jednorazowe osłony na sondy USG w korzystnych cenach. Zachęcamy do ich zakupu wszystkich specjalistów, którzy wykorzystują w swojej praktyce aparaturę ultrasonograficzną. W celu uzyskania dodatkowych informacji lub chęci zakupu produktów marki Safersonic, zapraszamy do kontaktu.

Czytaj więcej

has been added to your cart:
Płatność