Butterfly Network Inc.

GRUPA MEDYCZNA zajmuje się dystrybucją innowacyjnego urządzenia Butterfly IQ+. To produkt znanej, amerykańskiej firmy Butterfly Network, której misją jest poprawa jakości opieki zdrowotnej oraz zapewnienie powszechnego dostępu do precyzyjnego obrazowania. Marka oferuje zaawansowaną aparaturę ultrasonograficzną ogólnego zastosowania, stworzoną w celu usprawnienia przebiegu badań i podniesienia ich komfortu.

Butterfly IQ+ – podręczny system obrazowania całego ciała.                                                    Opracowany w oparciu o nowoczesną technologię sprzęt pozwala na obrazowanie struktur całego ciała. Został zaprojektowany z myślą o mobilności i zwiększeniu funkcjonalności aparatury ultrasonograficznej. Butterfly IQ+ działa we współpracy z urządzeniem mobilnym. Jego obsługa jest niezwykle prosta, a duży wybór ustawień wstępnych pozwala dostosować pracę ultrasonografu do potrzeb specjalisty. Aby korzystać z Butterfly IQ+ wystarczy połączyć sondę z telefonem i uruchomić specjalną aplikację. Niezwykle szybka moc obliczeniowa oraz opatentowana technologia kształtowania wiązki na chipie stanowią gwarancję precyzyjnego, wyraźnego obrazu.
Praca poręcznego urządzenia przenośnego opiera się na wydajnej platformie, którą stanowi zainstalowana na telefonie lub tablecie specjalisty aplikacja. Aby generować i odbierać obraz podczas badania, należy połączyć urządzenie mobilne z nowoczesną głowicą systemu. Butterfly IQ+ posiada pojemny akumulator i energooszczędny układ FPGA, zapewniający długotrwałe użytkowanie na jednym ładowaniu. Wdrożenie innowacyjnych rozwiązań pozwala m.in. na dostępne w ramach członkowstwa Pro zdalne wykonywanie przyłóżkowego badania ultrasonograficznego lub łatwe udostępnianie badań innym specjalistom.

Butterfly IQ+ – sprzęt do precyzyjnego obrazowania                                                                    
Na podstawie precyzyjnego obrazu, zapewnianego przez innowacyjne urządzenie do ultrasonografii, specjalista ma możliwość pomiaru anatomicznych struktur oraz płynów ciała. Sprzęt pozwala na przeprowadzenie badania zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Butterfly IQ+ wyróżnia się wyjątkową trwałością, a niewielka waga oraz ergonomiczny kształt zapewniają specjalistom wysoki komfort użytkowania.
Butterfly IQ+ to użyteczne narzędzie w diagnostyce narządów wewnętrznych, naczyń obwodowych i elementów układu mięśniowo-szkieletowego. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu innowacyjnego urządzenia do obrazowania. Aby dowiedzieć się więcej o jego parametrach technicznych, zastosowaniu oraz dostępnych funkcjach, a także poznać cenę sprzętu, zapraszamy do kontaktu.

Czytaj więcej

has been added to your cart:
Płatność