Medicod to wszystkie możliwości prawdziwego spotkania face to face, tyle, że na odległość.

Dowolna ilość uczestników spotkania. Wszystkie kanały komunikacji. Najnowocześniejsze funkcjonalności. Przyjazna forma płatności.

Czym jest Medicod?

Platforma Medicod to zaawansowane rozwiązanie umożliwiające dzielenie się wiedzą w środowisku ekspertów medycyny oraz branż powiązanych przez Internet.

Jak współpracować z nami?

Dzięki serwisowi internetowymi łatwo można przygotować spotkanie i pomiadomić o nim społeczność. Serwis medicod umożliwa także płatną dystrybucję wiedzy w postaci szkoleń i wykładów. Cenne jest to, że Organizując spotkanie możesz je wystawić na sprzedaż za cenę, którą ustalasz sam. Prowadzący spotkanie ma do dyspozycji komunikację audio, wideo, tekst, prezentację slajdów, współdzielenie plików oraz Rzeczywistość rozszerzoną. Wszystko to po to aby odbiorca w pełni uczestniczył w przekazwaniu wiedzy.

Dostępność rozwiązania

Rozwiązanie Medicod dostępne jest przez komputer oraz urządzenia mobilne. Niezależnie od posiadanej wersji systemu operacyjnego oraz używanej przeglądarki internetowej każdy użytkownik może być pełnoprawnym odbiorcą usługi. A dzięki aplikacji na tablety iOS oraz Android kontakt z innymi uczestnikami

Korzyść dla Ciebie od początku

W usłudze Medicod płacisz tylko wtedy, kiedy z niej korzystasz i tylko za realnie wykorzystany czas usługi.

Przejdź do strony iMedicod.

Przejdź do strony: www.imedicod.eu